Hodnocení

Bývalá žákyně 04.06.2014
Dobrý den,
z této školy jsem odešla po neúspěchu u přijímacích zkoušek na osmileté gymnázium a teď bych chtěla uveřejnit své hodnocení této školy po dvou letech jinde.
Vím že se za dva roky mohlo něco změnit ale tohle je můj názor. Na této škole jsem studovala pět let se samýma jedničkama a nemusela se vůbec učit. Pak ale přišly přijímací zkoušky na prestižní gymnázia na které jsem se učila každý den a o víkendu i hodně dlouho. Měla jsem mezery téměř ve všem a u zkoušky téměř neprospěla ( o přijetí ani nemluvě). Takže jsme si s rodiči řekli, že nebudeme na nic čekat a já přešla na jinou ZŠ. Mezery v matematice, češtině, geometrii, informatice byly opravdu hodně velké a navíc jsem nebyla zvyklá se učit. Naštěstí jsem rychle zareagovala a s obrovskou pomocí učitelů na mé nové ZŠ vše rychle dohnala. Sedmá třída pro mě byla rok R. Celý rok mě učitelé podporovali a přístup byl úplně jiný. Na zkoušky jsem se učila jen matematiku, Čj a Aj byla pohodička. Teď s odstupem času mohu říct jsem přijatá na dvě prestižní šestiletá gymnázia ( na jedno brali 30 z 219, na druhé 60 ze 450), mám za sebou dva výměnné pobyty v Německu a je jen škoda, že se příští rok se školou nevydám do Anglie. A ještě bych ráda doplnila, že jsem obdržela 6. místo v anglické olympiádě, 3. místo ve skupinové soutěži Come and show a přestože mi na Dubči bylo jistou paní učitelkou řečeno, že má matematika je velmi slabá a že nemám šanci v ní uspět tak jsem získala i 4. místo v okresním kole soutěže Zdatný matematik. Na závěr bych ráda řekla, že i přestože nám na mé soudobé škole nikdo nekupuje zmrzliny, myslím že jsou tam učitelé mnohem hodnější. Dubečská škola po mně celkem nic nechtěla a ani mi nic moc nedala. Samé jedničky jsou zde sice téměř zadarmo, ale rozhodně tuto školu pro ty co se chtějí hlásit na dobré školy nemůžu doporučit.

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Klub rodičů a přátel při ZŠ Dubeč Starodubečská 413
Praha 10 Dubeč
IČO:26526565
č.ú. 2100125002/2010