Vítejte v našem diskusním fóru.

Máte zde možnost vkládat vaše příspěvky, připomínky, pochvaly či stížnosti.... Účelem této diskuse je, aby všichni rodiče měli možnost vyjádřit svůj postoj ke škole jako takové nebo i zmínit nějakou konkrétní věc, kterou by na škole rádi uvítali nebo naopak změnili. Příspěvky z této diskuse budeme postupně vyhodnocovat a budou také sloužit jako podklad k jednáním s vedení školy.

Pokud si přejete vložit příspěvek anonymně, do pole se jménem uveďte anonym.

Upozorňujeme, že administrátor je oprávněn nevhodné a vulgární příspěvky okamžitě vymazat!

Volná diskuse na téma ZŠ Dubeč

Re: Reakce na zápis ze schůze KRPŠ z 9.11.2011

KRPŠ - Jana Vondrušková 23.11.2011
Děkujeme paní učitelce Karasové za vedení webu třídy 3.B, podobné aktivity jsou vždy vítány. Připomínky k webu školy se týkaly hlavně obsahu školních stránek na www.zsdubec.cz.
V souvislosti s 3.B jde např. o to, že není udělaný proklik ze stránek školy na stránky třídy. Jsem si jista, že rodiče žáků této třídy jsou informováni, navštěvují rovnou příslušnou web stránku 3.B a komunikují mailem přímo s třídní učitelkou:-)
O důvodech (ne)připojení a zprovoznění počítače v 3.B jsme byli na schůzce KRPŠ panem ředitelem informováni.


Klub pro (nejen) mimodubečské děti!

KRPŠ 15.11.2011
KRPŠ ve spolupráci se ZŠ Dubeč uvažují o rozšíření odpoledního klubu (nejen) pro mimodubečské žáky školy z vyšších ročníků, kteří už nemohou navštěvovat oblíbenou školní družinu. Klub v současné době funguje pouze ve čtvrtek. Měl by vyplnit žákům čas např. mezi dopolední a odpolední výukou, nebo mezi vyučováním a příjezdem jeho autobusu atd.
Zajímají nás tedy názory rodičů těchto žáků, zda by o tento projekt projevili zájem.

Re: Klub pro (nejen) mimodubečské děti!

Markéta 20.03.2012
Dcera je nyní ve třetí třídě, takže již brzy by se nám takový klub hodil a určitě nejen jeden den v týdnu. I kdyby dceři jel autobus ihned po vyučování, tak bude doma minimálně do čtyř hodin sama. Hlavně mám strach aby si ji v naší málo obydlené ulici někdo nevyčíhal a při odemykání s ní nevlezl do domu-to už by se pomoci nedočkala :o(

petice

anonym 15.01.2011
Piště své názory na petici pro změnu vedení ZŠ Dubeč...

Re: petice

Hysperska 21.01.2011
Vážení,
když jsem před pěti lety sháněla informace o základních školách,
kdy mé první dítě mělo nastoupit do povinné školní docházky, jednoznačně dubečská škola měla z xx škol nejlepší reference.
Tímto chci jen upozornit na fakt, že výběr škol, které navštěvují naše děti, zcela záleží na nás rodičích. Proto v Petici mne zcela překvapil text s poznámkou o tom, které děti tuto školu navštěvují a které ne. Výraz "naši školu navštěvují" je poněkud přehnaný, myslím, že tato škola je státní a je pouze na zřizovateli a na vedení školy, jistě též na kapacitě, a mnoha dalším, které děti přijme či ne.
Dnes tuto školu navštěvují obě dvě mé děti. Mohu jen konstatovat, že za celých pět let jsem se nesetkala se špatnou komunikací mezi ředitelem, učitelem x rodičem. Právě naopak, učitel okamžitě reaguje na výkyvy jak v učení tak v chování, vždy jsem o tom informována. Nikdy jsem se nesetkala s jakoukoliv nevolí.
Na otázku, kterou jsem položila své 7 leté dceři, jestli se bojí pana ředitele, odpověděla, že ano, jelikož má vousy. Napadá mne myšlenka - necháme ho tedy oholit??
Je zde uvedeno opravdu spousty zkreslených informací a polopravd na které snad ani nemá smysl reagovat. Škola nám děti vzdělává, ovšem nesmíme zapomínat na to, že stále my jsme rodiče a tudíž vychovávat děti je převážně naše starost.
Za svou osobu mohu jen velmi poděkovat pedagogickému sboru, který se mým dětem věnuje a v uplynulých letech věnoval, taktéž i ostatním pracovníkům školy kteří zabezpečují řádný provoz školy.
S pozdravem Hyšperská

Re: Re: petice

anonym 19.04.2011
Jenže každý učitel má jiný přístup na vedení školy je, aby se špatných učitelů zbavovalo a ty dobré si snažilo udržet. My jsme na výkyvy v učení upozorňováni pouze špatnými známkami a jestli je to způsobeno nepochopením učiva nebo problémy v rodině či se šikanou nikoho nezajímalo. Když se pokusíme učitele upozornit, že se nám některý přístup nezdá správný, tak dostaneme odpověď že na něm trvá. Přáli jsme si změnu učitele, ale po tom co člověk slyší (a někdy i na vlastní uši) jsme rádi za to co máme. Přece není normální aby učitel na děti křičel a to vyloženě zle, obzvlášť když jde o prvňáky !!!

Re: Re: Re: petice

Alena Kocábková 14.12.2011
Dobrý den,

prosím o informaci, který učitel křičí zle na děti. Vše se dá řešit, vyvolejme tedy jednání, na něž přizveme křičícího pedagoga, rodiče žáků, na něž je křičeno, pana ředitele a požádáme o nápravu.
Pokud máte pocit, že na Vaše žádosti či připomínky nereaguje škola adekvátně, obraťte se na svého třídního důvěrnika, pomůže Vám Váš problém řešit.

Alena Kocábková

Re: petice

Jerama 12.04.2011
A kde je možné získat text petice?

Re: Re: petice

Alena Kocábková 27.04.2011
Dobrý den,
petice byla jejími iniciátorkami odevzdána na zřizovatele školy, t.j. na náš Místní úřad.

Moc děkuji

Alena Kocábková 16.11.2010
Jani, moc děkuji za stránky.

Záznamy: 41 - 50 ze 51
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Klub rodičů a přátel při ZŠ Dubeč Starodubečská 413
Praha 10 Dubeč
IČO:26526565
č.ú. 2100125002/2010