Klub rodičů a přátel při ZŠ Dubeč

Starodubečská 413
Praha 10 Dubeč
IČO:26526565
č.ú. 2100125002/2010

Vítejte v našem diskusním fóru.

Máte zde možnost vkládat vaše příspěvky, připomínky, pochvaly či stížnosti.... Účelem této diskuse je, aby všichni rodiče měli možnost vyjádřit svůj postoj ke škole jako takové nebo i zmínit nějakou konkrétní věc, kterou by na škole rádi uvítali nebo naopak změnili. Příspěvky z této diskuse budeme postupně vyhodnocovat a budou také sloužit jako podklad k jednáním s vedení školy.

Pokud si přejete vložit příspěvek anonymně, do pole se jménem uveďte anonym.

Upozorňujeme, že administrátor je oprávněn nevhodné a vulgární příspěvky okamžitě vymazat!

Volná diskuse na téma ZŠ Dubeč

Třídní 6.B

anonym 14.01.2018
Dobrý den, kdo je třídní učitel nebo zastupující třídní učitel 6.B?

Dojíždění dětí z přísměstkých částí

Trollerová 05.11.2015
Dobrý den,
právě jsem si přečetla zápis z KRPŠ, chtěla jsem jen dát informaci k posunutí autobusu. Ve zprávě je uvedeno, že máme žádat na obci Květnice. Bohužel toto není jen v kompetenci obce Květnice, ale všech mimopražských dětí ze směru 329.
Jízdní řády se upravují k 12/15 ( toto se však musí dát s předstihem na vědomí a navíc se nejedená vyloženě o školní autobus, ale PID). Navíc zpoždění autobusu není ovlivněno výlukou na trase, ale tím, že v Újezdě nad lesy předělávají zastávky a řidiči si to zkracují.
Prosím proto o trpělivost školy, aby toto období vydržela a dojíždějícím žákům toto tolerovala neboť se nejedná o úmyslné pozdní příchody, ale ovlivněné dopravní situací (které jsou bohužel v dnešní době běžné). Kdybychom děti všichni vozili autem tak by to vypadalo podobně a navíc by rodiče nestíhali být včas v zaměstnání.

Re: Dojíždění dětí z přísměstkých částí

Alena Kocábková 21.12.2015
Dobrý den,

děkujeme za informaci..

Žákyně páté třídy

Zachovi 03.08.2014
Zvažujeme přemístění do Dubče a přehlášení našich dvou dcer do páté třídy ZŠ Dubeč. Jaké jsou, prosíme, zkušenosti rodičů s úrovní školy nadcházejících pátých tříd? Nejvíce nás zajímá názor rodičů dětí, které v červnu 2014 dokončily čtvrtou třídu, ale budeme vděčni za jakýkoliv názor. Zachovi

Jaký bude příští rok třídnictví od 0.A do 9.A?

Marek 11.06.2014
Dobrý den, chci se zeptat jaký bude příští rok třídnictví od 0.A do 9.A?

Odpověď: Jaký bude příští rok třídnictví od 0.A do 9.A?

Lenka K. 13.06.2014
Dobrý den,
na tuto otázku pan ředitel Mareš na poslední schůzce KRPŠ odpovídal - paní učitelka Kašparová v "nuláčku", 1.A a 1.B paní učitelky Pešková a Karasová,...více najdete v dokumentech - zápis za schůzky KRPŠ 29.5.2014 - nejnovější. Personální obsazení II.stupně je závislé na mnoha faktorech (počet tříd, počty zájemců o jednotlivé volitelné předměty,..) a proto bude nejlepší se s dotazem obrátit přímo na pana ředitele Mareše. L.K.

Hodnocení

Bývalá žákyně 04.06.2014
Dobrý den,
z této školy jsem odešla po neúspěchu u přijímacích zkoušek na osmileté gymnázium a teď bych chtěla uveřejnit své hodnocení této školy po dvou letech jinde.
Vím že se za dva roky mohlo něco změnit ale tohle je můj názor. Na této škole jsem studovala pět let se samýma jedničkama a nemusela se vůbec učit. Pak ale přišly přijímací zkoušky na prestižní gymnázia na které jsem se učila každý den a o víkendu i hodně dlouho. Měla jsem mezery téměř ve všem a u zkoušky téměř neprospěla ( o přijetí ani nemluvě). Takže jsme si s rodiči řekli, že nebudeme na nic čekat a já přešla na jinou ZŠ. Mezery v matematice, češtině, geometrii, informatice byly opravdu hodně velké a navíc jsem nebyla zvyklá se učit. Naštěstí jsem rychle zareagovala a s obrovskou pomocí učitelů na mé nové ZŠ vše rychle dohnala. Sedmá třída pro mě byla rok R. Celý rok mě učitelé podporovali a přístup byl úplně jiný. Na zkoušky jsem se učila jen matematiku, Čj a Aj byla pohodička. Teď s odstupem času mohu říct jsem přijatá na dvě prestižní šestiletá gymnázia ( na jedno brali 30 z 219, na druhé 60 ze 450), mám za sebou dva výměnné pobyty v Německu a je jen škoda, že se příští rok se školou nevydám do Anglie. A ještě bych ráda doplnila, že jsem obdržela 6. místo v anglické olympiádě, 3. místo ve skupinové soutěži Come and show a přestože mi na Dubči bylo jistou paní učitelkou řečeno, že má matematika je velmi slabá a že nemám šanci v ní uspět tak jsem získala i 4. místo v okresním kole soutěže Zdatný matematik. Na závěr bych ráda řekla, že i přestože nám na mé soudobé škole nikdo nekupuje zmrzliny, myslím že jsou tam učitelé mnohem hodnější. Dubečská škola po mně celkem nic nechtěla a ani mi nic moc nedala. Samé jedničky jsou zde sice téměř zadarmo, ale rozhodně tuto školu pro ty co se chtějí hlásit na dobré školy nemůžu doporučit.

Re: Hodnocení

Karel Maly 21.11.2019
Dobry den,

mohu se s odstupem casu zeptat na jake to zakladni skole se Vam tak darilo ?

zápis ze schůze

Dana 22.11.2013
Kdy bude možné nahlédnout do zápisu ze dne 14.11.2013? Bylo by možné pro příště zápisy zveřejňovat na web neprodledně po schůzi? 7dnů se mi zdá na zpracování a uložení na web docela dostatečné,ale bohužel to tu stále není. Děkuji Dana H.

Re: zápis ze schůze

Alena Kocábková 08.01.2014
Dobrý den,

omlouvám se za zpoždění, příště bude zápis uveřejněn dříve.

A. Kocábková
Záznamy: 1 - 10 ze 50
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>